Dřevěné podlahy

 

Dřevěné podlahy Parador

Masivní dřevěná podlaha od německé společnosti Parador nabízí řadu vybraných typů dřeva, různých formátů prken. Různé povrchové úpravy otevírají unikátní spektrum pro exkluzivní design podlah. S kolekcemi Classic, Trendtime a Edition lze myšlenku nadčasové elegance i preference moderního bydlení proměnit v realitu.

 

Masivní dubové podlahy Esco

Masivní dubové podlahy od české společnosti ESCO mají své neopakovatelné kouzlo. Díky široké nabídce, kdy si můžete vybrat šířku i tloušťku prken v kombinaci s různými povrchy a barvami si vytvoříte u vás doma podlahu podle vašich snů a představ.

 

 

Vinylové podlahy

 

PVC podlahy DESIGNline

Nová generace vinylových podlah DESIGNline zaručuje výjimečnou pružnost a odolnost dílců a exkluzivní dekory. Profi PVC podlahy německého výrobce Winmöller Flooring překonají Vaše představy o dokonalé podlaze. Vyberte si vysoce odolné PVC podlahy v kolekci DESIGNline, věrně imitující pravé dřevo, kámen nebo travertin. DESIGNline s neuvěřitelně příjemným povrchem jsou vhodné do každé domácnosti.

 

Vinylové podlahy DesignArt

Belgický výrobce IVC vám nabízí kolekci podlah, určené především pro domácí použití – HOME, a pro použití v komerčních prostorách TRAFFIC. Výhodou při výběru je variabilnost, protože obě řady jsou vyráběny jak v provedení pro celoplošné lepení, tak stejné dekory v provedení zámkovém. Díky technologii, jsou tyto podlahy rozměrově stabilní, vhodné na podlahové vytápění i do vlhkých prostor.

 

Vinylové podlahy Parador

Vinylové podlahy německé společnosti Parador umožňují použití atraktivních dekorů v místnostech, kde jste o nich jenom snili. Díky své voděodolnosti jsou ideálním řešením do koupelen či kuchyní. Technologicky jsou vinylové podlahy Parador buďto na nosné HDF desce, nebo jako čistý vinyl.

 

PVC podlahy Vinylcomfort

Od společnosti Wianders patří do skupiny tzv. DESIGN PVC podlahových krytin. Významně zlepšují vnímání přírodních motivů podlahových krytin z PVC. Tyto podlahy se svojí výjimečností – další integrovanou vrstvou korku – odlišují od tradičních vinylových podlah. Poskytují pohodlí uživateli zvláště v oblasti tepelného a zvukového komfortu. Vybírat můžete z variant s dřevěným dekorem nebo s mramorovým dekorem.

 

 

Laminátové podlahy

 

Laminátové podlahy Egger

Laminátové podlahy od rakouské rodinné společnosti EGGER přesvědčují svým vzhledem exotických dekorů, rustikálními panely, keramickou dlažbou, přírodním kamenem nebo kovovým vzhledem s perfektně pasující strukturou povrchu k danému dekoru. Tyto podlahy v sobě sjednocují extrémní odolnost a možnost tvorby dokonalých designových tvarů. Jejich vícevrstvá skladba a použité materiály garantují vysokou kvalitu všech dekorů.

 

Plovoucí laminátové podlahy QUICK – STEP

Belgický výrobce laminátových podlah Quick-Step Vám pomůže vytvořit skutečně výjimečný domov. Quick-step má tu pravou podlahu pro každý interiér. Prkna i dlaždice. Široké i malé. Moderní i tradiční. Existuje podlaha Quick-Step pro každou místnost – dokonce i Vaši koupelnu.