Vše o bezpečnostních dveřích

 

Bezpečnostní dveře jsou vizitkou pro vaše návštěvy, ale také věrným rytířem celé vaší domácnosti. Zabezpečí vás i váš majetek.

+  Odrazují zloděje, snižují pravděpodobnost vykradení až o 80 %

+  Mohou vás navíc ochránit od kouře, požáru, hluku či zimy ze společných prostor

+  Bezpečnostní dveře vyrábíme s požární odolností El30 a El45 (délka odolávání ohně v minutách)

+  Do bytu mohou mít stejný vzhled jako ostatní interiérové dveře, na chodbu mohou být shodné s dveřmi sousedů

+  Můžete vybírat z 8 modelových řad

+  Mohou mít výšku až 235cm, v kombinaci s požární odolností 210cm

-   Vyžadují volný prostor na stěně, kam se budou otevírat

 

Bezpečnostní dveře BEDEX

Výroba bezpečnostních a protipožárních dveří BEDEX byla zahájena v roce 1992. Společnost DETA s.r.o. má zkušenosti s prodejem a montáží bezpečnostních dveří BEDEX od r. 1997.

Cílem bezpečnostních dveří BEDEX je nabídnout každému zákazníkovi perfektní výrobek a servis, odpovídající nárokům na bezpečí, komfort a tomu odpovídající cenu. Filozofii značky BEDEX nejlépe vystihuje její slogan: „Bezpečí není luxus!“

Výhody:

 • jsou vyráběny na prvotřídních strojírenských zařízeních Trumpf a jsou zkonstruovány z materiálů, které zaručují vysokou kvalitu již od samotných výrobců;
 • do konstrukce jsou zabudovávány pouze řádně certifikované komponenty a materiály, aby celkový výrobek uspěl v náročných zkouškách odolnosti proti vloupání, resp. protipožárních;
 • jsou využívány výhradně originální rozvorové zámky renomovaných výrobců. Tyto jsou vyráběny a homologovány k tomu, že spolehlivě ovládají rozvorový systém. Typy a rozdíly mezi jednotlivými zámky ve dveřích BEDEX a zámky používanými jinými výrobci bezpečnostních dveří, objasní odborníci přímo ve výrobě, případně u prodejce;
 • vlastní výroba dveří je rychlá. Od podpisu kontraktu jsou standardní výrobky dodávány do 21 dnů, složitější atypické výrobky maximálně do až 5 týdnů.

Cetifikace

 • V červnu roku 2004 byla společnost MRB SAZOVICE úspěšně certifikována firmou ITC Zlín, a.s. dle ČSN EN ISO 9001:2001. Vybudováním a neustálým zlepšováním systému jakosti očekáváme vyšší spokojenost našich zákazníků.
 • Všechny bezpečnostní dveře BEDEX jsou certifikovány NÁRODNÍM BEZPEČNOSTNÍM ÚŘADEM, TREZOR TESTEM PRAHA a CENTREM STAVEBNÍHO INŽENÝRSTVÍ . Bezpečnostní dveře BEDEX jsou dodávány i v protipožární úpravě EI 30D2 a zvukové neprozvučnosti 33, 36dB a jsou vyráběny v bezp. třídách 2,3,4.

 

Bezpečnostní dveře BEDEX jsou vhodné i do stávajících kovových zárubní až na některé vyjímky. Ke všem dveřím BEDEX lze samozřejmě dodat i originální bezpečnostní zárubeň.

Objednat naše výrobky si můžete i na základě konzultací přímo ve vzorkových prodejnách DETA s.r.o. nebo i přímo u Vás na konkrétním místě, v dané lokalitě. Klient ze vzdálenějších regionů nás může oslovit pomocí elektronické pošty viz kontakty.

Bezpečnostní dveře je možno dodat s povrchovou úpravou:

 • fólie
 • dřevo
 • dýha
 • koženka
 • kůže

 

Kovové bezpečnostní dveře

Mají v sobě ukrytý trezorový mechanismus se šesti až sedmi bezpečnostními čepy, které se při zamknutí zasouvají do zárubně a tím bezpečně zajišťují celý dveřní prostor. Dveře je nutné osadit do kovové bezpečnostní zárubeň a pro plnou funkčnost využít pouze bezpečnostní kování. Tyto dveře najdou své místo jak v bytech, kancelářích, tak v jiných chráněných prostorech.

interierove dvere brno, interierove dvere boskovice, interierove dvere trebic

 

Dřevěné bezpečnostní dveře

Tyto dveře mají plně dřevěnou masivní konstrukci, jsou vybaveny pasivními čepy na závěsové straně a osazeny vícebodovým zámkem. I tyto bezpečnostní dveře je nutné osadit do kovové bezpečnostní zárubeň a pro plnou funkčnost využít pouze bezpečnostní kování. Tyto dveře najdou své místo jak v bytech, kancelářích, tak v jiných chráněných prostorech.

interierove dvere brno, interierove dvere boskovice, interierove dvere trebic