Vchodové dveře do bytu

Vstupní neboli vchodové dveře do bytu jsou nejen vizitkou vašeho bytu, ale musí splňovat celou řadu funkcí od požárního zajištění, přes zvukovou izolaci, po bezpečnost vašeho domova.

Vchodové dveře do bytu vám vyrobíme na míru, též zaručíme splnění všech norem a nároků kladených na vaši bezpečnost.

 

Povrchová úprava vchodových dveří do domu

Kvalitní a široká nabídka mnoha designových modelů a odstínů vchodových dveří vám umožňuje harmonické sladění vchodových dveří s ostatními prvky vašeho bytu.

Povrchová úprava vchodových dveří do bytu je silnovrstvá lazura v mnoha barevných odstínech a barvách škály RAL.

SA PELI jako přední výrobce dveří a zárubní přináší zásadní novinku ve svém sortimentu – strukturovaný povrch, který věrně kopíruje strukturu dřeva. Při pohledu z blízka stejně jako při dotyku je i pro odborníka těžké rozpoznat náš nový povrch od přírodního materiálu, ovšem zákazník ocení nižší cenu a jednoduchou údržbu.

Program Zelená úsporám - Vstupní dveře do bytu (kategorie I, II, III, IV) jsou zařazeny do programu Zelená úsporám (SVT5127).

 

Vchodové dveře do domu

Vchodové dveře do domu od firmy Sapeli jsou vyráběny z masivního smrkového a dubového dřeva, které je lepeno do vícevrstvých hranolů z absolutně čistého radiálního řeziva (vedeno středem kmene) bez suků a vad. Tyto vícevrstvé hranoly díky své konstrukci zaručují tvarovou a generační stálost dveří Sapeli.

Dveře jsou vyráběny v souladu s platnými normami i podle specifických požadavků zákazníka. Veškeré vchodové dveře do domu je možné doplnit bočním, nebo horním světlíkem. Izolační sklo lze vyměnit za dřevěnou výplň a naopak.

Standardně je užité dvojité pružné těsnění po celém obvodu a hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, bezpečnostními dveřními závěsy a tříbodovým bezpečnostním zámkem. Výplně jsou zdvojené s tepelně-izolační mezivrstvou.

 

Povrchová úprava dveří do domu

Povrchová úprava vchodových dveří do domu je silnovrstvá lazura v mnoha barevných odstínech a barvách škály RAL. V rámci povrchové úpravy si též můžete vybrat jednu z novinek, kterou je strukturovaný povrch, který věrně kopíruje strukturu dřeva. Při pohledu z blízka stejně jako při dotyku je i pro odborníka těžké rozpoznat náš nový povrch od přírodního materiálu, ovšem naši zákazníci ocení nižší cenu a jednoduchou údržbu.

Program Zelená úsporámVchodové dveře do domu v provedení od 68 mm jsou zařazeny do programu Zelená úsporám (SVT 5116).