SAPELI Centrum

 

SAPELI centrum je ojedinělý koncept přístupu k zákazníkům, který zvolil jeden z největších a nejkvalitnějších výrobců dveří v České republice - firma SAPELI, a.s. Jihlava. SAPELI centra patří mezi největší vzorkovny dveří v České republice a jsou zárukou největšího výběru dveří, nejkvalitnější péče o zákazníka a nejlepších služeb v celé obchodní síti firmy SAPELI.

 

DETA, s.r.o.

Ve společnosti DETA, s.r.o. se již od roku 1992 specializujeme na dodávku, montáž a kompletní servis vybraných stavebně truhlářských výrobků a jejich doplňků. Od roku 1994 úzce spolupracujeme s výrobcem nejkvalitnějších interiérových dveří v ČR, s firmou SAPELI a.s. Dlouhodobě patříme mezi jejich pět největších a nejvýznamnějších obchodních a montážních partnerů v České republice.

Od léta r. 2013 provozujeme jedno z pěti vybudovaných SAPELI center v ČR, jediné v Jihomoravském kraji a jedno ze dvou otevřených center na Moravě. V roce 1997 jsme doplnili sortiment o dodávku a montáž bezpečnostních dveří BEDEX a plovoucích podlah. Nabídku neustále doplňujeme a zlepšujeme, abychom mohli nabídnout našim zákazníkům vždy aktuální a kvalitní zboží a služby.

Sapeli centrum Brno má cca 400 m2 a je v něm nainstalováno 78 ks vzorků dveří. Nabízí i ostatní sortiment výrobků jako jsou prosklené stěny, obklady stěn apod.

 

V centru Vás obslouží kvalifikovaní odborníci, kteří jsou průběžně firmou SAPELI odborně školeni na sortiment dveří a jejich doplňků.

Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice    

Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice       Interiérové dveře Brno, Interiérové dveře Třebíč, Interiérové dveře Boskovice